Garážové brány

Garážové brány:

Sekciové garážové brány sú najpoužívanejšie produkty ako vchod do garáží ,komerčných priestorov,skladov atď.

Sekčná garážová brána sa skladá z pozdĺžne uložených sekciových panelov, kovania /vodiace koľajnice/,ktoré sú pomocou systému torzných pružín zasúvané po vodiacich koľajniciach pod strop.Sekciové panely sú šírky 500mm,alebo 600mm,hrúbky 40mm, s vnútornou polyuretánovou izoláciou.Prevedenie panelov je bez prelisu alebo s pozdĺžnymi drážkami.Sú vyrobené s galvanizovaného plechu hrábky 0,53 mm v štandartnom prevedení v bielej,hnedej,striebornej a antracitovej farbe.Ponúkame aj prevedenia zlatý dub,tmavý dub,mahagon.Spodná a horná sekcia je ukončená hliníkovým eloxovaným profilom s gumovým tesnením. Kovanie FLEXIFORCE umožňuje jednoduchú montáž a tichý chod brány.

Rolovacie garážové brány sa skladajú s hliníkových lamiel,ktoré sú navíjané na bubon.Rolovacie brány svojim jednoduchým a esteticky vzhľadným prevedením sú vhodné do každej garáže. Svojim konštrukčným a technickým riešením nezaberajú vo vnútri garáže takmer žiadny priestor. Teda dajú sa namontovať aj tam kde je málo priestoru na montáž sekciovej brány.Farebné prevedenia sú rovnaké ako u sekčných brán.

Priemyselné brány sú určené predovšetkým pre použitie do skladových objektov,servisov,výrobných hál, rôznych objektov, kde sa vyžaduje spoľahlivý bezpečný chod.Brány majú integrované bezpečnostné prvky a pohyblivé časti kovania sú s masívnejších materiálov. K bránam dodávame el. prislušenstvo a doplnky podľa požiadaviek.

 

Pohony sekciových brán sú uvedené v sekcii pohony brán.

Kde nás nájdete?

BRAZAL - brány,ploty,pohony

Zvolenská cesta 14

Banská Bystrica

974 05

TEL: 0918 935 112

email: pohonybranysk@gmail.com

Cenové ponuky Vám vieme vytvoriť do 24h od obdržania nezáväznej objednávky.

Cenová ponuka

9 + 7 =

Pokiaľ chcete bližšie informácie ohľadom našich produktov, alebo máte otázku prosím kontatkutje nás,
telefonicky  +421 918 935 112 , alebo nám napíšte email: pohonybranysk@gmail.com